Uğurlama Nota Do re mi

Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman, müziğin gücü ortaya çıkıyor. Birçok insan, notaların güzelliğiyle bir araya gelerek birbirlerinin yalnızlıklarını dağıtıyor. Müzik, sadece melodi ve ritim değil, aynı zamanda sözleriyle de insanların kalbini dokunuyor ve içindeki duyguları ifade ediyor.

Birçok müzikal etkinlik bu kentte düzenleniyor ve insanlar, notaların etkisine kapılıyorlar. Konserler, müzik festivalleri ve yerel sanatçıların performansları, kent sakinlerinin daha mutlu ve canlı hissetmelerine yardımcı oluyor.

ADVERTISEMENT

Müziğin yalnızlıkla savaşmada etkili olduğu bir gerçektir. Bir şeyleri paylaşmanın, birlikte şarkı söylemenin ve ritimlere eşlik etmenin insanları bir araya getirdiği kanıtlanmıştır.

Bu kentte, insanlar arasındaki bağı güçlendiren birçok müzikal aktivite var. Nota ve sözlerin birleşimi, insanların duygularını dışa vurmasına ve diğer insanların kalplerine dokunmasına yardımcı oluyor.

Uğurlama Nota Do re mi, bu kente yalnızlık çöktüğü zaman, insanlar müziğin gücü ile yalnızlıklarından kurtuluyorlar. Notaların, müziğin ve sözlerin birleşimi, insanların bir araya gelmesini ve kaynaşmasını sağlıyor. Bu kentte müzik, insanların hayatına anlam katıyor, ve yalnızlığı ortadan kaldırıyor.

ADVERTISEMENT

Uğurlama Nota Do re mi

Bu konuda paylaştığımız şarkı notalarını flüt, melodika, bağlama, org, piyano, keman vb. müzik aletleriyle çalabilirsiniz.

LA FA Mİ FA Mİ RE DO RE Mİ Mİ RE Mİ
(bu kente yalnızlık çöktüğü zaman)

LA Mİ Mİ RE Mİ RE DO Sİ Sİ RE RE DO RE
(uykusunda bir kuş ölür ecelsiz)

ADVERTISEMENT

LA RE RE DO RE DO Sİ LA DO Sİ Sİ LA Sİ
(alıpta başını gitmek istersin)

LA Sİ DO RE Mİ Mİİ Mİ FA Mİ RE RE
(karanlık sokaklar kör sağır dilsiz)

RE LA SOL LA SOL FA Mİ Mİ SOL SOL FA SOL
(ey sevda kuşanıp yollara düşen)

SOL SOL FA SOL FA Mİ RE FA FA Mİ FA
(bilesin bu yollar dağla dolanır)

FA FA Mİ FA Mİ RE DO RE DO Sİ LA Sİ
(yare ulaşmadan düşersen eğer)

LA Sİ DO RE Mİ Mİİ Mİ FA Mİ RE RE
(yarına sesinin yankısı kalır)

* koyu renkli LA notaları üst tele boş vurularak alınacaktır.