Notaları Tanıyalım

Bu çekici müzik kitabı, melodika çalmayı öğretmek ve öğrenmek için en popüler halk şarkılarının çoğunu içerir. Literatür metninin yanı sıra yazarın notlarını da içerir.

Müzik notalarının zarafeti ve çekiciliği o kadar cazip ki, bu küçük mükemmel çizgilerin nasıl bu kadar çekici olabileceğini merak etmeniz gerekecek. Gerçek şu ki, onlar sadece … yani … küçük, üst üste birkaç çizgiden oluşuyor.

ADVERTISEMENT

Notalar, en sevdiğiniz şarkıları pratik etmenize ve ezberlemenize yardımcı olmak için kullanılır. Her nota, perdeler arasındaki mesafe olan bir aralığa karşılık gelir.

NHK Hall’un “Crepuscule with the Cherry Blossom” şarkısının melodisini ve sözlerini içeren, elle ciltlenmiş güzel bir müzik kitabı.

Smithie Melodica, notalarını bilen herkes için mükemmel olan orijinal, el yapımı melodikadır. Melodika Nota Kiti, kamışlar, metal çubuklar ve metal tarak düzeneği de dahil olmak üzere kendi melodikanızı yapmak için gereken tüm parçalarla birlikte gelir. Kit, birlikte çalmak istemeniz durumunda Ode to Joy’un eksiksiz notalarını da içerir!

ADVERTISEMENT

Standart akortta bir halk şarkısının notalarını yazın ve müziği Folk Notes 8,5 x 11 nota kağıdına yazdırın (ayrıca temin edilebilir).

Bu müzik notaları herhangi bir konser, oyun veya başka bir etkinliğe harika bir şekilde eşlik eder.

Notalar uzun, ince ve bir müzik asasındaki gibi çentiklidir. Bu notalarla bir melodi yaratmak kolay olacaktır.

ADVERTISEMENT

Müzik notaları, bir tür melodi veya ritim içeren şarkıları ifade eder. En yaygın müzik notası türü, çoğu pop şarkısında duyulabilen Do’dur. Do notaları genellikle nota kâğıdına kareler şeklinde yazılır, ancak daire veya diğer şekiller gibi başka sembollerle de yazılabilir. Farklı notaları temsil eden harfler ve her bir nota için kaç vuruş çalınacağını söyleyen sayılar vardır. Her nota, her bir şarkı için hangi notaların gerekli olduğuna dair özel talimatlara sahip olacaktır. Davulcu adı verilen vurmalı bir enstrüman, şarkıcı ya da piyanist tarafından çalınanları geri çalarak yazılı müziğe yardımcı olabilir

Bu notalar bir şarkı içindir. Bu parça Orta Çağ, Rönesans ve Barok dönemlerinin halk şarkıları ve müzik tarzlarından esinlenerek yazılmıştır. Parça, bu dönemde yazılmış parçalarda yaygın olan Latin ve Eski Alman nota stillerini kullanmaktadır.

Müzik notaları orijinaldir. Güçlü ve dikilmesi kolay, çok dayanıklı ve yüksek kaliteli bir malzemeden yapılmıştır.

Yüksek kaliteli suni deri kapaklı bu notalar, içindekiler tablosu ve şarkı listesi ile birlikte 50 tam renkli sayfa içerir. Cilt, notaların yıllarca dayanmasını sağlamak için dikilmiştir ve ön ve arka kapaklarda dayanıklı bir sanatçı stok numarası bulunur.

Bu müzik “C re mi (Alaca Kuşlar)” adlı türkü içindir.

Müzik notaları ince kağıttan yapılmıştır ve kesilerek çıkarılmak üzere tasarlanmıştır. Her notanın ortasında bir delik vardır, böylece bir melodi oluşturmak için üçüncü bir nota ile birlikte dizebilirsiniz. Bu set, melodikada halk şarkıları çalmayı öğrenmeye başlamak için harika bir settir. Bunlar geleneksel melodi çizgileri değil, bunun yerine enstrümanınızda oluşturabileceğiniz farklı melodilerdir.

Müzik notaları, notaları dinlemenizi ve kendi kişisel nota kitaplığınıza eklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca, tıpkı şarkıyı kağıt üzerinde koleksiyonunuza eklemenin geleneksel yolu gibi, şarkı adını ve sanatçı adını girerek herhangi bir müzik notasını veya şarkıyı yer imlerine ekleyebilirsiniz.

Müzik notaları keşfetmenin, yaratıcılığın ve performansın anahtarıdır. İster kendi müziğinizi besteliyor ister bir enstrüman çalmayı öğreniyor olun, bu yüksek kaliteli sayfalar yazdıklarınıza basılı bir sayfanın kalıcılığını kazandırır.

Görebileceğiniz ve dokunabileceğiniz müzik notaları! C re mi notaları gümüş tonlu bir metal plaka üzerine kazınmış, ardından bir gölge kutusunun ahşap çerçevesine yapıştırılmıştır. Her nota siyah ışık altında parlar ve kendi kişiliğine sahiptir.

Bu 18. yüzyıl melodikası mekaniktir ve uzun yıllar boyunca çalınmamıştır. Notalar açıkça görülebilmektedir. Bu müzik notası, bu tür müzikleri saklamak için kullanılan klasörün içine yazılmıştır.

Bu notalar eksiksiz bir şarkının parçası olarak tasarlanmıştır. Bir kapak, kullanışlı referanslar ve müziği öğrenmek için ipuçları ile birlikte gelirler.

Bu müzik notası baskısı evinizde veya ofisinizde güzel görünecek. Herhangi bir ev, ofis veya yurt odası için harika bir ektir. Bu müzik notası, vurgulu bir parça olarak veya alanınızın ana odağı olarak öne çıkacaktır. Bu türünün tek örneği müzik tasarımıyla olasılıklar sonsuzdur.

Müzik Notaları küçük çocuklar için eğitici bir alıştırma kitabıdır. Çocuklara melodikada çeşitli halk şarkılarını çalmayı öğretir, temel melodik kalıpları takip etmelerini sağlar ve her parmak için üç farklı halk şarkısı düzenlemesi içerir.

Melodika notaları, esas olarak melodika (veya muguruza) üzerinde beste yapmak ve doğaçlama yapmak için kullanılan bir müzik notasyonu biçimidir. Notalar parfümlü bir kağıda (“Şifon” olarak adlandırılır) mürekkepli kalemle yazılır ve suyla karıştırılarak müzisyenin melodileri daha hızlı ve doğru bir şekilde çalması sağlanır.

8 sayfalık melodi çalan müzik notaları. Büyük ve küçük harfler, tab ve boşluk notaları, kısa akor sembolleri, mevsim isimleri ve üflemeli çalgılar için alfabetik sıralama içeren kırmızı çizgili kağıt.

Bu müzik notası, popüler halk şarkılarını, caz melodilerini, senkoplu ritimleri kaydetmek ve çalmak ve doğaçlama yapmak için idealdir. Çekiç üzerindeki tüm notalar, bir melodi veya tam bir şarkı çalmak veya akorlarla basit melodiler oluşturmak için birbirine yapıştırılabilir. Müzik nota formatında yazılırken, notalar şu bilgileri içerecek şekilde basılır: melodi, tempo işaretleri ve parçanın nasıl çalınacağını açıklayan talimatlar

Bu kitap Halk şarkıları, C-melodika notaları ve Müzik notalarından oluşan bir koleksiyon içermektedir. Müzik notaları, performans ihtiyaçlarınız için uygun notaları bulmanıza yardımcı olabilecek çeşitli türlerde ve hacimlerde düzenlenmiştir.

Bu nota albümü, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş düşük fiyatlı, kaliteli kitaplara sahiptir. Ayrıca, kendi türkü performansınızda kullanabileceğiniz bir melodika notası da içerir.

Bu notalar YouTube ve Amazon gibi çeşitli sitelerden özenle seçilmiştir. Melodika ile kullanılmaya hazırdırlar ve diğer aksesuarları ile mükemmel şekilde çalışacaklardır.

Bu ürün, birinci sınıf saten astarlı sert bir defterde, şerit işaretleyici ve üç delikli zımba ile birlikte paketlenmiştir.