Bulut Olsam Notaları

Bu yazımızda sizlere Bulut Olsam Notaları paylaşıyoruz.. Nazim Hikmet tarafından seslendirilen bu güzel şiir sizlerle..

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber oluşmuş olan bulut teknolojisini hayatımızın her alanında kullanmaya başladık. 2014 yılındaysa, para yönetim uygulamalarının da hayatımıza girmesiyle, artık yeni yazılımlar, programlar ve hizmetlerinden sıkça yararlanabiliriz. İşte bu noktada, Bulut Olsam Notaları devreye giriyor.

ADVERTISEMENT

Bulut Olsam Notaları Nedir?

Bulut Olsam; dilerseniz cüzdan verilerinizin güvenli bir şekilde saklanması ve bunların ayrıldığı web tabanlı bir not tutma uygulamasıdır. Bulut Olsam’ın e-posta, kredi kartı, hesap numaraları, parola vb. gibi her türlü özel bilgiyi tutmanıza yardımcı olacak şekilde güvenli bir ortam sağlaması sayesinde, düzenli kaydedilen ve yönetilen verilerin bulunduğu bir ortama sahip olacağız.

Havada bulut Olsam Notaları

Bulut Olsam Notalarının en büyük faydası kişisel notları tek bir merkezden saklamaktır. Bulut Olsam’ın sağladığı güvenli ortam sayesinde, verilerinize her zaman erişebilirsiniz. Ayrıca, Bulut Olsam Notaları başka bir bilgisayardan veya mobil cihazdan herhangi bir cihazdan veri kurtarma veya kopyalama gibi olumsuz durumlara karşı bilgilerinize erişmeyi de mümkün hale getirir. Bulut Olsam sayesinde, notlarınız daha kolay tablo haline getirilebiliyor ve telefonlarınızda veya tabletlerinizde düzenlenmek üzere kolayca görüntülenebiliyor.

Bulut Olsam Notaları Flüt

Bulut Olsam Notaları kişisel bilgileri organize etmek için kullanıldığı gibi, işletmeler tarafından da kullanılmaktadır. Örneğin, proje takibi, toplantı tutanakları, iş listeleri, toplantı hatırlatmaları, toplantı raporları, görev listeleri, şirket haberleri ve iş arkadaşlarının epostaları gibi bilgileri saklamaları için kullanılabilmektedir. Bununla beraber, Birden çok kişiye aynı anda her türlü veriyi göndermek, kontrol etmek ve organize etmek için de Bulut Olsam Notaları kullanılmaktadır. Bulut Olsam Notaları, kullanıcılarına zaman kazandırmak ve onların verimliliğini artırmak amacıyla tasarlanmıştır.

ADVERTISEMENT

Bulut olsam Notaları yazılı

Bulut teknolojisine günümüzde oldukça fazla bağımlı olmamız birçok soruna neden olmuştur. Bunlardan biri de, Bulut Olsam Notalarının kullanıcılarına internet kesintisine maruz kaldıkları durumlarda çok büyük bir hata kaybı yaşamasıdır. Diğer bir dezavantajı ise bilgilerinin kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilme olasılığıdır. Bulut Olsam Notalarının kötü amaçlı kişiler tarafından ele geçirilecek herhangi bir bilginin ortaya çıkmasına neden olabilir, bu da kişisel verileri korumak üzere özen gösterilmesi gerektiğini düşündürmektedir. Ayrıca, Bulut Olsam Notalarının arka planda, iletişimsizlik nedeniyle da meydana gelebilecek bir servis kesintisinin, kullanıcıların notları ve bilgilerini unuturken zorluklar yaşayabilecekleri anlamına geldiğini de unutmamak gerekir.

Bulut Olsam Melodika Notaları

Son olarak, Bulut Olsam Notalarının çoğu insan tarafından kullanıldığını unutmamak gerekir. Bulut Olsam Notalarının bir çok kişi tarafından kullanıldığında, kişisel verilerin güvenli bir ortamda tutulup saklanması için güvenilir bir çözüm sunması nedeniyle, verilerin daha güvenli korunmasını sağladığını söyleyebiliriz. Bulut Olsam Notalarının kullanıcılara sağladığı çok farklı şeyler var. Ancak, bunlar kullanıcının verilerine kötü amaçlarla ulaşılmamasını sağlamada önemlidir.

Bulut Olsam Notaları

fa-sol-la-la-la (havada bir top)
fa-sol-la-laa (bulut olsam)

ADVERTISEMENT

fa-sol-la-la-la (havada bir top)
fa-sol-la-laa (bulut olsam)

la-sol-fa (negüzel)
la-sol-la (parasız)
sol-la-fa-fa (dolaşırdım)

la-sol-fa (negüzel)
la-sol-la (parasız)
sol-la-fa-fa (dolaşırdım)

Bulut Olsam Sözleri

HAVADA BİR TOP BULUT OLSAM
NE GÜZEL PARASIZ DOLAŞIRDIM

SİNOP’A DOĞRU GEZİNİRDİM
ORADAN HATAY’A SÜZÜLÜRDÜM

NE ŞİRİN BİR YURT BU GÜZEL YURT
DENİZİ GÜNEŞİ HAVASIYLA