Muzik Notaları Hediyelik Eşya

Takvim 24 Kasım’a yaklaşırken, öğrenciler ve veliler Öğretmenler Günü Hediyesi hakkında düşünmeye başlıyor. İlk yıllarda sadece sınıf öğretmenine hediye almakla başlayan serüven, branş öğretmenlerinin kadroya eklenmesiyle giderek zorlu bir maratona dönüşüyor. Müzik öğretmenine öğretmenler günü hediyesi almak, her yaştan öğrenci için en zorlu konulardan biridir. Bir müzik öğretmeni hediyesi arıyorsanız ama ne alacağınızı bilmiyorsanız, artık endişelenmeyin. Öğretmeniniz için en iyi ve en orijinal hediye fikirlerini aşağıdaki aynı bölümde bulabilirsiniz.

Muzik Notaları Hediyelik Eşya

Akrilik camdan yapılmıştır ve kırılmaz malzemeden şeffaf kesme teknolojisi ile işlenmiştir Gece Lamba hediyesi çok estetik. Ev dekorasyonu olarak hizmet verecek olan bu ürün hem müzisyenlere hem de müzik öğretmenlerine hediye edilebilir. Alt tabanı masif ahşap olan gece lambası, LED ışık kaynağı ile güçlü bir sarı ışık yayar. USB girişli çalışma sistemi sayesinde bilgisayar, laptop ve powerbank gibi tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir
.Sol buton tasarımında dekoratif ve kullanışlı 3D gece lambası özel hediye kutusunda gelir ve adrese gelir. /p>

ADVERTISEMENT

Öğretmenler Günü Hediyesi Gözlükler Kişiselleştirilmiş kupalar yanında gelen termosları seçmekte zorlanan kişiler için en ideal ürünler arasındadır. Sıcak içecekleri yaklaşık 1 saat sıcak tutmak için tasarlanmış bu termos, kırmızı, siyah ve krem ​​renklerinde mevcuttur. Geçmeli kapağa sahip olduğundan sızdırmaz değildir. Bu nedenle cepte taşınırken dik durmaya özen gösterilmelidir. İçi ve dışı 304 paslanmaz çelikten üretilen bu cam termos, yılın en iyi öğretmeninin mesajını taşıyor.

Kahve, çay ve diğer çeşitli içeceklerin tüketiminde uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca kişiye özel tasarımı ile hem evde hem de okulda rahatlıkla kullanılma imkanı sunar ve tavsiye edilir. Öğretmenler Günü’nde çeşit kişiselleştirilmiş hediyeye öncelik verilebilir. Sadece öğretmeninize benzersiz ve özel bir hediye vermek istiyorsanız hediye kutusu tercih edilebilir.

Özellikle sevgilisi öğretmen olanlar bu kutudaki ürünlerden yararlanabilir. Öğretmen sevgilisi hediye kutusunda kupa, ahşap sunum bloğu, sukulent bitki ve kalem bulunmaktadır. Hepsi en iyi malzemelerden yapılmış Öğretmenler Günü hediyelerini güvenle verebilirsiniz.

ADVERTISEMENT

Hediye kutusunda yüksek kaliteli seramikten yapılmış kupalar ve bardaklar bulunur. Bu camın dışı beyaz, içi ve kulp kısmı renkli olduğu için çok şık.Masif ahşap teşhir tabanı ile kullanıma uygundur. Sukulent ofis ve okul ortamlarında rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Ayrıca kutu içindeki kalem mavi yazma özelliğine sahiptir. Öğretmenler Günü için kişiye özel hediye arayanlar için en ideal alternatiflerden biridir.

Kişiye özel Öğretmenler Günü hediyesi seçenekleri arasında oldukça şık bir tasarıma sahiptir. 2 kalem içerir.

Bu ürün özel tasarımı sayesinde öğretmenler için idealdir. Kalem kutusu ve kalemler ahşap malzemeden üretilmiştir ve üzerlerine istediğiniz ismi yazabilirsiniz. Kalem seti lazer kazıma işlemi kullanılarak kişiselleştirildiğinden isim hiçbir şekilde görünmez. Kişiselleştirilmiş Kalem Hediyesi orijinal ambalajında ​​özenle paketlenecek ve adrese gönderilecektir. Hem şık hem de kullanışlı bir Öğretmenler Günü hediyesi yi paranızı boşa harcamadan satın almak istiyorsanız 2 kalem seçeneği tam size göre.

ADVERTISEMENT