Gül Tükendi Ben Tükendim Notaları

Gül tükendi ben tükendim adlı eserin kaleme alınması oldukça geçmiş yıllara dayanmaktadır. En çok sevilen ve sözleri bakımından en çok dinlenen bir eser olmaktadır. Gül tükendi ben tükendim adlı eser kıvırcık Ali’ ye ait olmakta ve günümüzde birçok değerli sanatçı da seslendirmektedir.

Gül Tükendi Ben Tükendim Sözleri

Son dönemde oldukça popüler olan ve rağbet gören gül tükendi ben tükendim adı eserin sözleri oldukça anlamlı olmakta ve insanlara duygusal anlamda hisler yüklemektedir. Gül tükendi ben tükendim adlı eseriz günümüzde çeşitli enstrümanlar ile çalabilmek mümkündür. Oldukça sevilen ve değer verilen bu eser son dönemde sıkça dile gelen ve dinlenen bir eser olmaktadır. Gül tükendi ben tükendim adlı eserin noktalarını dikkate alarak çalgı aletleri ile ele almak mümkündür.

ADVERTISEMENT

Gül Tükendi Ben Tükendim Notaları

Seri 1: mi fa mi-fa mi-mi /mi fa mi fa mi-mi/fa sol fa-sol fa-fa/fa sol fa sol-fa-mi/fa sol fa la sol la fa sol mi fa/re mi re-mi re re/re mi re fa-mi re/mi re mi/la si do re sol mi/do re mi-do sol mi la (üst tel la)

Seri 2: mi fa re mi re-re/re mi do/mi re do re do/re mi do/re si-do/do re si/re do si do si/do re si-do si si/si do la/do si la si la/do re si-si/si la/si do la-fa sol la/la la/fa sol la la la/

mi fa re/mi re-re/re mi do/mi re do re do re do/re mi do/re si-do/do re si/re do si do si do si/do re si/do si-si/si do la/do si la si la/do re si/si si la si la/si do la fa sol la la/fa sol la la la

ADVERTISEMENT

PART 3: mi fa mi/fa mi-mi/mi sol fa/fa mi-mi/

PART 4: sol do si/si si la si la si la/si do la/la la la si la si la/sol do si/si si la si la si la/si do la—la —–la.