Çav Bella Do re mi Nota

“Bella Ciao” olarak da bilinen Çav Bella, bugün yine popüler olan güzel bir İtalyan halk müziği şarkısıdır. olmuş. La Casa de Papel serisi de bunda önemli bir rol oynadı. Do Re Mi Notlarını ve Kolay Notları paylaşacağım. Notu buraya La verdi olarak yazdım.

Melodiyi bilmiyorsunuzdur diye bir ses dosyası da ekledim.

ADVERTISEMENT

Ses dosyası yeterli değil dediğim için videoyu da ekleyeceğim ki bu daha da önemli. Nasıl çalındığını kolayca öğreneceksiniz. Aşağıda düz bir nota vardır, yani notaların üzerinde isimleri yazılıdır.

Çav Bella’yı (Bella Ciao) melodik org flüt ve keman gibi enstrümanlarda çalmayı deneyebilirsiniz. Sitede küçük bir arama yaparak da piyano videolarına ulaşabilirsiniz.

Gitar çalmak isterseniz nota bağlantısını aşağıya ekleyeceğim.

ADVERTISEMENT

Çav Bella – Bella Ciao Do Re Mi Notaları

mi la si | do la__ mi la si | do la__ mi la si

do_ si la do_ si la | mi_ mi_ mi_ re mi

fa fa fa_ fa mi re | fa mi mi_ mi re do

ADVERTISEMENT

si_ mi_ do_ re_ | mi_____ re mi

fa fa fa_ fa mi re | fa mi mi_ mi re do

si_ mi_ do_ si_ | la________

Çav Bella Do Re Mi Nota çok yönlü bir Türk pop şarkısıdır ve müzikseverler tarafından sevilen bir parça olarak tüm Türkiye’de dolaşıyor. Şarkı sözleri, müzik tarzı ve melodisiyle çok özel bir parçadır. Yüzyıllardır zaman geçmesine rağmen hâlâ en sevilen şarkılar arasındadır.

Çav Bella Sözleri

Şarkının sözleri, herkesin kendi hayatındaki beklentilerini ve hareketlerini aynı coşkuyla ifade etmesine izin verir. Müzikal olarak çok derindir ve özümsemenize izin verir. Şarkının sözleri, herkesin kendini iyi hissetmesine yardımcı olmak için olası olası en büyük miktarda inspirasyonu sağlar.

çav bella, piano notes

Türk pop müzik tarzının farklı bir tarzı olan Çav Bella Do Re Mi Nota, sevilen ve popüler bir parça. Çav Bella Do Re Mi Nota, herkesin enerjik hareketler ortaya koymasını destekleyen bir parçadır. Popüler Türk kültür müziğini ortaya koyar ve bununla birlikte İzmir, Adana gibi pek çok bölgedeki Türk topluluklarına da hitap eder. Melodisi, güzel bir kolaylıkla kendi ritmine erişebilme olanağı sunar ve böylece çok sıkıcı olmayan bir deneyim sunar.

çav bella – nota gitar

Tüm Türkiye’nin, Çav Bella Do Re Mi Nota’yı sevmesi çok anlaşılır. Popüler bir Türk pop şarkısı olan Çav Bella Do Re Mi Nota, basit müzikal formların dönüşümüne sahiptir, bu nedenle çok farklı kitleler arasındaki bağının gelişmesine yardımcı olacaktır. Her yaştan ve her ekonomik yapıdan insanlar için mükemmel bir arka plan oluşturur ve herkesin seviyesine uygun olarak hizalanmıştır.

Çav Bella Nota Piyano Kolay

Çav Bella Do Re Mi Nota, Türkiye’de sevilen ve popüler bir şarkıdır. Şarkının sözleri, müzik tarzı, melodisi ve basit müzikal formların dönüşümü, her yaştan ve her durumdan insanlar tarafından desteklenen bir parça olmasıyla öne çıkar. Onu özellikle dans etmek için sevecek olanlar, arka plan olarak kullanmak isteyenler gibi, çok çeşitli kesimlerden insanlar bu şarkıyı beğenecektir. Müzikseverler için bu popüler şarkıyı özellikle dinlemenizi öneririz.