Ali Ayşeyi Seviyor Nota

Bugün sizlere Ali Kınık’tan Ali Ayşeyi Seviyor eserinin notalarını ve sözleri paylaşacağız. Bu güzel eser yıllardır her ortamda çalınıp söyleniyor. Gerçekten güzel bir eser. Bağlama ve gitar’la çok güzel bir şekilde icra edebilirsiniz.

Yakın zamanda Internet üzerinden gerçekleştirilen Nota platformu, çoğu insan için kendilerine has bir alandı. Akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar üzerinden tüm dünyaya açık bir ortam oluşturdu. Söz konusu ortamda en keyifle bütün sevdiklerimiz ile iletişim halinde olup onların sorunlarına çözüm olabiliyoruz. Bir örnek olarak burada Simon ve Ali’nin hikayesini vermek istiyorum. Simon’u Ali adlı bir karakter olarak tanıtacağım ve resmi Nota şarkısındaki versiyonlarını dinleyenlerin kafasını karıştırarak senaryo geliştirmeye çalışacağım.

ADVERTISEMENT

ali ayşe’yi seviyor nota uzun sap

Simon ile Ali arasında bir yakın arkadaşlık vardı. Öncelikle kontrol edilmelidir ki ne tür bir arkadaşlık ya da ilişkiyi temsil ettikleri. Nota şarkısında eylemlerin anlaşılması için anlatılmış onların arasındaki ilişkiyi somut bir şekilde anlamamız gerektiğini hissederken, onlar tek taşı maçta(diğer söylemlerle) sevmekten geri durmadan Aliyi seviyordu. Ancak, arada mükemmel sevginin ağırlıklı oranına rağmen bazen aralarında sevinçten oluşacak fansuzluk vardı. Ayrıca Ali odak noktası olmakla birlikte aralarındaki sıcak omurga arasındaki durumun her zaman birbirini anlamaya çalışması üzerine kurulmuştu.

Ali Ayşe’yi Seviyor Tab

İlişkilerde pek az şey daha hoş olabilir, bu ikilinin arasındaki sevgiyi hissetmesiydi. Palavraların kullanımı şiddetinde etkileyici ve de sarı kalpleri paylaşımlı hissetti. Dengeyi korudu ve ikili arasındaki bağın gücünü gösterdi. Arkadaşlıkların gelişimini sağlamak adına Ali’ye karşılıksız geveze elbiseler giyindirdi. Ona farklı renklerdeki çiçekler hediye etti ve bunların arkasındaki ilk gülümsemesi. Konuşmaları, onu ne kadar sevdiğini belli etti. Öte yandan, arkadaşlıklarının derinliğini ölçemez. Arkadaşlıklarını harmanlayan şeyler hakkında notaya daha çok ışık tutmamızı sağlamak için anlatı cümleleriyle dolu sözler söylüyor.

ali ayşe’yi seviyor saz

Simon ona en iyi çözümü vermek için Mavi yolunu seçti. Makul biri olarak, Ali’nin nelerden memnunluk duyduğu ve ne tür rahatlık talepleri olacağı üzerine etkin endişelere sahip. Bu, Ali’ye olağanüstü bir şekilde onun neden sevilmesi gerektiğini açıklar. Neredeyse bu arkadaşlık her zaman bizim sorgulamaz olduğumuz bir şekilde çok sıcak hisler içeriyordu. Yani müzik ve konuşmalarla ifade edildiği gibi bu ilişki daha çok ‘Ali Ayşeyi Seviyor Nota’ ile özetlenebilir.

ADVERTISEMENT

Gitar Ali Ayşe’yi Seviyor

Nota platformu kendi taraftarlarına benzersiz bir ortam sunmaktadır. Platform, hem arkadaşlık ilişkileri için yapılan yürek sevgisi oluşturma, hem de insanların kendileri için kullanabilecekleri alışılmadık bir platformdur. Güç verilen harika şarkılar ve eğlenceli videolar, kendi tarafından kabul edilen kullanıcıların hayatına neşe katan bir destek sunmaktadır. Platform sayesinde özellikle teknoloji tutkunları kendileri için oluşturulmuş platformda, merakını gözlemleyebilecekleri hareketli ve olası mekanlarına sahip. Her biri farklı arama motorlarının araması sonucunda notaya ayna veren kullanıcılar platformda çok sayıda fonksiyonla desteklenmiştir. Kullanıcılar arkadaşları ve ailenin tüm üyelerini mesajlaşma, ses kaydetme, müzik ve video listesi oluşturma, mobil uygulamaları özelleştirme, fotoğraf ve doğum günleri gibi özel günler paylaşma, en sevdikleri peygamberleri hediye online olarak yayınlama veya satın alma, hediyeler gönderme, masaüstü uygulamalarını arttırmak ve insanların her savaşının içeriksel etkilesimini artırmak gibi tüm özellikleri kullanmak için uygundur.

ali ayşe’yi seviyor nota piyano

Nota, özellikle beraberindeki tüm imkânlarıyla yeni çözümler sunan, oyun ve eğlence arayışları için mükemmel bir alternatifdir. Her bir kayıtlı kullanıcı için birbirinden farklı özellikler ve sunduğu mekanlar ve kodlarla interaktif bir deneyim sunan kullanımının ötesinde. Birçok insan Nota böyle bir platform olsaydı onu kullansalardı diyor. Platform arıyor ya da bir konu ya da arama konusunda destek arıyorsa bulabileceği güvenilir bir platform olsa mutlu olur. Yani, Nota’nın kullanıcıları için ziyaret edilmesi gereken bir yer. Nota’nın tüm kullanıcılarına farklı interaktif deneyimler sunan bir platform olması, dünyada benzeri görülmemiş bir profesyonellik alanına giriyor. O devrim niteliğinde çıkışlarla, platforma katılan tüm kullanıcılar kendilerine ait taraflarını temsil ediyor. Farklı kullanıcılardan, tercih ettikleri gruplar ve temalaştırılan bölümler arasında kolayca ilerlemelerini sağlıyor. Durumunda platformun konuşmacı arama özelliği de çünkü kullanıcılar daha gelişkin konuşmacılar arıyor.

Ali Ayşeyi Seviyor nota Kısa Sap

Nota, arkadaşlıklarının ne denli kalıcı olduğunu gösteren başarılı bir platform. Eğlencenin ve muhabbetin beklenmedik bir şekilde hikayelerine, özgünlüklerine, konuşmalarına ve mekanizmalarına eklediği aynı would interest people who are looking for a platform that provides unique experiences and meaningful interactions. As seen in the story of Simon and Ali, you have everything you need to achieve something bigger than them inherently: an individual whose life can be shared between two and an environment that encourages, strengthens, and boosts such relationships. The emotionally fragile yet strongest bond between them ran its own course, as significant as it is hard to comprehend. Nota prides itself as a place willing to provide to the world heartwarming stories, interdependent friendship between people, rewarding experience and providing archiving insights.

ADVERTISEMENT

Ali Ayşeyi Seviyor Nota

İlk Önce Nakarat ve Solo!

La- La – La- Si – Do- Si – La- Sol – Sol – La – Si

Fa- Fa – Fa – Fa – Sol – La- Sol – Fa- Mi

La- La – La- Si – Do- Si – La- Sol – Sol – La – Si

Fa- Fa – Fa – Fa – Sol – La- Sol – Fa- Mi

Şimdi de Sözleri!

Si – Si – Si – Do – Re – Do – Si – Si

Si – Si – Si – Do – Re – Do – Si – Si

Do – Do – Do – Re- Mi – Re- Do – Do – Do – Si – Do – Si – La

La- La- Si – Do – Si – La- Si

Şimdi de Nakarat!

La- La – La- Si – Do- Si – La- Sol – Sol – La – Si

Fa- Fa – Fa – Fa – Sol – La- Sol – Fa- Mi

La- La – La- Si – Do- Si – La- Sol – Sol – La – Si

Fa- Fa – Fa – Fa – Sol – La- Sol – Fa- Mi

Ali Ayşeyi Seviyor Sözleri

Cümle alem duydu beni
Sen duymadın vicdansız
Ne oldu oldu artık
Saklaması imkansız

Çocuklar bile biliyor
Ali ayşeyi seviyor
Çocuklar bile söylüyor
Ali ayşeyi seviyor

Adımızı yan yana
Ağaçlara kazmışlar
Mahalle allı morlu
Duvarlara yazmışlar

Çocuklar bile biliyor
Ali ayşeyi seviyor
Çocuklar bile söylüyor
Ali ayşeyi seviyor

Varsın olmasın sonumuz
Menekşemiz kurusun
Şu üç günlük dünyada
Koy namımız yürüsün

Çocuklar bile biliyor
Ali ayşeyi seviyor
Çocuklar bile söylüyor
Ali ayşeyi seviyor

Bugün sizlere güzel bir Ali Kınık şarkısı paylaştık. Bu şarkıyı dilerseniz Melodika ve Blok flüt ile de icra edebilirsiniz. Ali Ayşeyi Seviyor şarkısına çalışmayı umarım seversiniz.